www.poj-kon.pl » O FIRMIE - POJ-KON - Producent Powozów i Bryczek Konnych

O FIRMIE - POJ-KON - Producent Powozów i Bryczek Konnych

Firma POJ-KON została założona w 1990 roku, jako firma rodzinna. Do dnia dzisiejszego (dane na rok 2012) wyprodukowaliśmy już około 21 000 powozów konnych.

Nasza oferta powozów konnych jest bardzo szeroka, począwszy od Maraton, Wagonetta, Trening, poprzez Jagdwagen, Spider, Brek, Zulka a skończywszy na Victoria, Vis a Vis, Planwagen i Sanie. Posiadamy około 50 różnych modeli powozów konnych.
Wyżej wymienione bryczki konne doskonale nadają się do jazdy rekreacyjnej, treningów oraz do profesjonalnych zawodów w powożeniu.

Produkujemy również indywidualne projekty typowo pod zamówienie klientów, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i staramy się sprostować wymaganiom  zapotrzebowaniu najlepiej jak potrafimy. Z uwagi na dobro naszego klienta proponujemy  i sugerujemy najlepsze dla niego oraz odpowiadające jego potrzebom, skonfigurowanie powozu konnego.  Posiadamy szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego, takiego jak :  boki INOX, uchwyty INOX, koła, felgi, szprychy INOX i inne części w INOX (stal nierdzewna) różnego rodzaju hamulce na krancu i różnorodne udogodnienia techniczne: dachy, stoły, kasty pod siedzeniami i powozami. Możliwość bogatego wybór kolorów powozu, kolorów tapicerki pozostawiamy klientom. Od kilku lat zajmujemy się produkcją powozów przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Powozy te wyposażone są w podjazd z uchwytami umożliwiający bezpieczny wjazd wózkiem dla osoby niepełnosprawnej. W podłodze powozu znajdują się specjalne mocowania do wózka, zabezpieczające stabilność.

W skład naszej oferty wchodzą także części zamienne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Priorytetem naszej firmy jest w pełni satysfakcjonująca realizacja potrzeb naszych klientów. W tym celu wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę oraz doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników, a także odbiorców. Nasze starania koncentrujemy na perfekcyjnym wykonawstwie.

Miło nam, że jakość produkowanych przez nas powozów spotyka się z tak dużym uznaniem ze strony klientów, których zapraszamy do współpracy z nami. Dziękujemy za docenienie naszych starań oraz za okazane nam zaufanie.
 

MODEL: D-

POJ-KON Import-Export
Michałowska Maria, Michałowski Piotr Sp.J

Małachowo 18 63-140 Dolsk
info@poj-kon.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
POJ-KON 2012-2014
Projekt i wykonanie IMAGO